Trącić Myszką 2012

/ [17.12.2012] Gwiazdka 2012, czyli pożegnanie z magazynem komputerowym Trącić Myszką

< wróć do listy

3675.jpgPo 14 latach istnienia na antenie Polskiego Radia Szczecin, magazyn komputerowy "Trącić Myszką" żegna się ze słuchaczami i przechodzi do historii. Jednak Gryzoń nie zamierza się tylko żegnać i wspominać jak to ongiś bywało ... gośćmi ostatniego wydania będą stali współpracownicy, eksperci i współtwórcy tego programu: Tomasz Lam z warcnet.pl, Maciej Jankowski z Fundacji Netcamp, Piotr Pilek z lantech.pl, Michał Smereczyński i Rafał Malujda z Fundacji Aegis i Michał Kowalski z Expromo.
Porozmawiamy o nowinkach technologicznych 2012, zapowiedziach w trendach IT na 2013, zasugerujemy słuchaczom co można kupić pod choinkę dla najbliższych, oraz zastanowimy się w jaką stronę zmierza sieć w najbliższych latach. Nie przegap! ... ostatni magazyn komputerowy "Trącić Myszką" na antenie Polskiego Radia Szczecin już w poniedziałek 17.12.2012 o 22.05.

3676.jpgŻegnając się ze słuchaczami składamy serdeczne życzenia wszystkim, którzy przez kilkanaście lat słuchali myszki w Polsce i na całym świecie, pobierali podcasty z nieistniejącej już strony www.myszka.org i oraz obecnej, tym którzy wiernie i aktywnie brali udział w działaniach myszkowej społeczności w sieci.
W radiowej ramówce, w nowym roku nie ma już miejsca dla Myszki, z racji zamian związanych z oszczędnościami i rezygnacją z publicystyki w obecnej formie, ale programy powstały w radiu ... i radiu należą się podziękowania za to, że tyle lat magazyn "Trącić Myszką" mógł funkcjonować na antenie. Przez ten czas powstało tysiąc audycji dla dzieci i dorosłych, z czego większość jest w naszym archiwum. Osobne podziękowania należą się gościom, którzy przyjmowali zaproszenia do naszych audycji i całej rzeszy tych co wspierali myszkowe działania i popierali Projekt Myszka.
Życzymy zdrowych spokojnych świąt ...