Trącić Myszką 2012

/ [29.10.2012] Bloger, przedstawiciel blogosfery ...

< wróć do listy

3421.jpgGdy zajrzymy do Wikipedii, pod hasłem blog, znajdziemy ..." Blog — rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, uporządkowane chronologicznie wpisy. Blogi umożliwiają zazwyczaj archiwizację oraz kategoryzację i tagowanie wpisów, a także komentowanie notatek przez czytelników danego dziennika sieciowego. Ogół blogów traktowany jako medium komunikacyjne nosi nazwę blogosfery. Blog od wielu innych stron internetowych różni się zawartością. Niegdyś weblogi utożsamiano ze stronami osobistymi. Dziś ten pogląd wydaje się nieuzasadniony, a można spotkać się z definicją bloga jako sposobu komunikacji." - koniec cytatu. Czy blogi są tylko stronami zawierającymi osobiste poglądy autorów. Czy można je wykorzystać do celów społecznych, takich jak promowanie rodzinnego miasta i regionu? Naszymi gośćmi będą blogerzy Grzegorz Kluczyński – „Szczecin nie jest wioską z tramwajami" i Paweł Krzych – „SzczecinBlog", oraz autorzy unikatowego pomysłu promującego gród Gryfa, bloga "Szczecin Aloud" - Natalia Andruczyk, Magdalena Strózik i Robert Grabowski z Biura Komunikacji Społecznej i Marketingowej Urzędu Miasta Szczecin.

Posłuchaj audycji Jarosława Daleckiego.

Blogerzy piszą o Myszce i o swoich problemach

3471.jpgPo audycji, zaledwie w trzy godziny pojawiły się relacje o programie w radiu i problemach blogerów. Zainteresowanych odsyłam na stronę szczecinblog.pl - http://szczecinblog.pl/2012/szczecin-blog-traci-myszka/, oraz na stronę blogu Szczecin nie jest wioską z tramwajami, czyli http://szczecin.blogx.pl/2012/10/30/blogi-miejskie-umieraja-czy-aby-na-pewno/.

SzczecinBlog - szczczecinblog.pl

http://szczecinblog.pl/2012/szczecin-blog-traci-myszka/
... autorem jest Paweł Krzych

Blog - Szczecin nie jest wioską z tramwajami

http://szczecin.blogx.pl/2012/10/30/blogi-miejskie-umieraja-czy-aby-na-pewno/
... autorem jest Grzegorz Kluczyński.

Technopark Pomerania zaprasza na konferencję Get inspired Szczecin!

3433.jpgGet inspired Szczecin! to 6 prelegentów i 6 inspirujących historii, które łączy jedno – wszyscy odnieśli znaczący sukces i wszyscy oni zaczynali biznes w Szczecinie.
Bohaterowie konferencji Get Inspired Szczecin! zakładali swoje firmy i poprowadzili je do sukcesu, jeszcze zanim słowa „startup" czy „innowacje" stały się tak modne jak dziś. Udało im się, choć wcale nie bez przeszkód. Teraz opowiedzą o swoich początkach, napotykanych po drodze problemach – które przekuwali w wyzwania – i o tym, jak je przezwyciężyli. Goście to właściciele i menedżerowie firm, liczących się na arenie ogólnopolskiej i światowej. Ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem, a co najważniejsze – z sukcesem – zbudowali marki swoich firm. Swoje historie opowiedzą więc: Sebastian Barabanow z Fabryki Gier, jednego z największych europejskich developerów gier, a także Michał Benicewicz z Brandbank (Polska). Rąbka tajemnicy sukcesu uchylać też będą Samuli Koski-Lammi z BLStream, światowego dostawcy rozwiązań mobilnych oraz Marcin Skonieczny z agencji Dige, założyciela największego polskiego serwisu społecznościowego Zapytaj.com.pl. W takim gronie nie może też oczywiście zabraknąć Krystiana Stypuły z Home.pl oraz Tomasza Sarnowskiego z agencji interaktywnej Byss.pl. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2012 w Multikinie o godz. 10.00.

Nowi blogerzy Szczecina

Nowi blogerzy Szczecina