Trącić Myszką 2012

/ [26.11.2012] Uparty detektyw ... i nachalny paparazzi ...

< wróć do listy

3577.jpgJak najbardziej cierpliwy detektyw tropi każdy nasz krok, sprawdza co robimy, z kim się spotykamy i jakie miejsca odwiedzamy. Śledzi nas 24 godziny na dobę i co gorsze notuje, podbiera fotografie, filmy video i starannie archiwizuje. Wiele osób już pożałowało wścibskości tego detektywa, który jak paparazzi czyha na każdą naszą wpadkę i uchybienie. O kim mowa ... o Wujaszku Google i jemu podobnych upartych kontrolerach, naszego życia.
Wujaszek działa tak skutecznie, że nawet powstało osobne słowo "wyguglować", które świadczy o jego popularności. Jak działa wyszukiwarka, jak się ją tworzy i ile jest różnych wyszukiwarek na świecie, a co najważniejsze, co o nas wiedzą ... w najbliższym magazynie komputerowym "Trącić Myszką". Naszymi gośćmi będą: Paweł Spychalski z MSI i Mariusz Jańczuk z Szook.

Posłuchaj audycji Jarosława Daleckiego.

W studiu

wyłączenia prądu

Myszka Ogonisia na Portalu Edukacyjnym Szczecina

3590.jpgRadiowa myszka Ogonisia trafiła na stronę Portalu Edukacyjnego Szczecina - www.pe.szczecin.pl. Zapraszamy słuchaczy do pobrania podcastu z 1.10.2012 dotyczącego tego unikatowego przedsięwzięcia - http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=206&idx=3228