Wydarzenia

/ Wielka Czarna Mapa, czyli dokąd wędrują miłośnicy książek i e-booków

2013-07-02 10:53:00

< wróć do listy

Ruszyła kolejna edycja wakacyjnego konkursu fotograficznego. Wydawnictwo Czarne i firma Virtualo zapraszają do aktywnego udziału pasjonatów tradycyjnej lektury, jak również książek elektronicznych. Organizatorzy akcji czekają na zdjęcia z książkami i e-bookami prezentującymi tytuły wydawnictwa Czarne, wykonane w dowolnych miejscach Polski i całego świata.

Ponad 150 zdjęć z naszego globu - Polska, Hiszpania, Chiny, Hawaje, Rosja, Włochy, Stany Zjednoczone i wielu innych krajów - tak wyglądała zeszłoroczna edycja akcji pod hasłem "Wielka Czarna Mapa". Piękne i różnorodne zakątki świata odwiedzili w poprzednie wakacje czytelnicy, zabierając ze sobą papierowe książki i e-booki wydawnictwa Czarne. Książki są towarzyszem podróży - i tych wakacyjnych i tych życiowych, dlatego zabieramy je ze sobą wszędzie. Wakacyjna akcja pozwala naszym Czytelnikom podzielić się przygodami i wspomnieniami ze swoich eskapad oraz pokazać, że czytanie jest ważnym elementem ich życia - mówi Anna Juszkiewicz z wydawnictwa Czarne.

Współorganizatorem konkursu Wielka Czarna Mapa 2013 jest firma Virtualo.pl, które ufundowało nagrodę główną — zestaw e-Czytelnika. W jego skład wchodzą: czytnik Pocketbook Touch, 5 dowolnie wybranych e-booków Wydawnictwa Czarne, ładowarka solarna oraz lampka do czytnika. Czytnik bardzo przydaje się w czasie podróży, mieści setki e-booków, które można mieć ze sobą i korzystać z nich w dowolnej chwili. Nie ma nic przyjemniejszego niż lektura ulubionych tytułów na szczycie góry, czy na plaży - mówi Małgorzata Błaszczyk, Marketing Manager z Virtualo.

Prace na konkurs fotograficzny można nadsyłać do 30 września 2013 roku. Komisja złożona z przedstawicieli Wydawnictwa Czarne i Virtualo.pl oraz znanego pisarza i fotografa, Filipa Springera, wybierze najciekawsze i najbardziej pomysłowe zdjęcie, które zdobędzie nagrodę główną, czyli zestaw e-Czytelnika. Trzy kolejne wskazane przez komisję zdjęcia zostaną nagrodzone kompletami trzech dowolnie wybranych tytułów wydawnictwa Czarne. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 października 2013 roku. Więcej informacji o konkursie Wielka Czarna Mapa oraz regulamin dostępne są na stronie: http://czarne.com.pl/wielka-czarna-mapa

żródło virtualo.pl