Wydarzenia

/ Unikalna inwestycja w Krakowie – Orange Office Park

2013-06-28 20:45:00

< wróć do listy

28 czerwca 2013r. odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowoczesnego kompleksu biurowego ORANGE OFFICE PARK, zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego 1 w Krakowie. Gościem honorowym wydarzenia był Ambasador Królestwa Niderlandów, Dr. Marcel Kurpershoek. Ceremonia oficjalnie zainicjowała rozpoczęcie prac budowlanych pierwszego z trzech etapów inwestycji. Na 25.000m2 budynku znajdą się powierzchnie biurowe spełniające najwyższe standardy, uzupełnione o strefę handlową.

Orange Office Park jest kompleksem biurowym klasy A o łącznej powierzchni ponad 25.000 m2. W ramach trzyetapowej inwestycji powstanie także 2.500 m2 powierzchni handlowej, oraz wielopoziomowy parking. Cechą, która odróżnia Orange Office Park od innych kompleksów biurowych, jest wyjątkowo duża powierzchnia biurowa jednego poziomu, która we wszystkich 3 etapach będzie wynosić łącznie ponad 6.000 m2.

Inwestycja zlokalizowana w przechodzącej rewitalizację dzielnicy Zabłocie – położonej najbliżej w stosunku do ścisłego centrum miasta, niecentralnej dzielnicy biznesowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą się inne parki biurowe co sprawia, że Zabłocie jest jedną z najbardziej dynamiczniej rozwijających się dzielnic biurowych w Krakowie.

Inwestorem projektu Orange Office Park jest East-West Development Office sp. z o.o. - spółka celowa, kontrolowana przez luksemburski holding realizujący przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii i Polski. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Spółka CFE Polska sp. z o.o.

teaser.jpg

Orange Office Park jest wysokiej klasy budynkiem w doskonałej lokalizacji.  Jego otwarcie będzie efektem ciężkiej pracy wszystkich zaangażowanych w projekt osób. Sukces jest zawsze dziełem ludzi. I jestem pewien, że współpraca pomiędzy wszystkimi zaangażowanymi w ten projekt osobami zakończy się sukcesem.mówił podczas uroczystości Bruno Lambrecht – Dyrektor Generalny CFE Polska.

 żródło GRUPA 365NET