Wydarzenia

/ Streaming na żywo koncertu urodzinowego Tede – tylko na NuPlays

2013-07-12 19:07:00

< wróć do listy

Coraz więcej artystów wykorzystuje platformę NuPlays do oferowania nieszablonowych możliwości obcowania z ich muzyką. Dziś ruszyła sprzedaż biletów na koncert urodzinowy Tede, który można będzie obejrzeć na żywo w internecie. To kolejna, po transmisji na żywo Otwartych Wtorków z NuPlays propozycja dla fanów, którzy w muzyce szukają czegoś więcej niż tylko plików mp3.

W niedzielę, 21 lipca, w Mielnie, jak co roku, odbędzie się koncert z okazji urodzin Tede - Mielno Inferno. Raper, wraz z wieloma artystami z ekipy Wielkie Joł oraz zaproszonymi gośćmi, m.in. Dioxem i Sitkiem, pojawi się na scenie klubu Bajka, aby hucznie świętować swoje 37 urodziny. Biletem wstępu na imprezę jest przygotowana specjalnie na tę okazję, limitowana płyta Tede – „Elliminaticket”.

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się tego dnia w Mielnie, NuPlays i Wielkie Joł przygotowało niespodziankę. Cały koncert (ponad pięć godzin muzyki), transmitowany będzie na żywo w internecie, na NuPlays.

Streaming koncertu rozpocznie się o godzinie 21.30. Bilety na tą „wirtualną” imprezę można kupić na NuPlays.pl do 20 lipca (są widoczne jako opcja zakupu przy każdym albumie Tede dostępnym w sprzedaży w NuPlays, tede.nuplays.pl). Wystarczy dokonać płatności elektronicznej za pośrednictwem szybkiego przelewu i czekać na unikalny link umożliwiający dostęp do transmisji (link zostanie wysłany mailem w dniu koncertu).       

Dodatkowo, koncert transmitowany będzie na żywo w warszawskim klubie Odessa. Będzie to więc doskonała okazja dla fanów Tede z Warszawy i okolic na wspólne świętowanie urodzin artysty.