Wydarzenia

/ Pierwsze spotkanie Joomla! User Group Szczecin

2014-02-21 10:16:00

< wróć do listy

Pierwsze spotkanie Joomla! User Group - Szczecin odbędzie się 1.03.2013 o 16.00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Nasze spotkanie organizujemy z myślą o entuzjastach Joomla! ze Szczecina i regionu Pomorza Zachodniego, a celem jest stworzenie zgranego zespołu sympatyków Joomla! w Polsce – dodają organizatorzy spotkania.

W trakcie pierwszego spotkania Joomla! User Goup – Szczecin, uczestnicy poznają 21 niezbędnych rozszerzeń dla CMS Joomla!, które powinny znaleźć się na każdej stronie. Zobaczą też, jak w szybki i prosty sposób zbudować swój własny szablon responsywny dla witryny, jak również dowiedzą się jak naprawić witrynę, która przestała działać po wprowadzeniu zmian.

Wszystkie szczegóły i rejestracja na stronie internetowej, czyli na stronie internetowej www.jug.szczecin.pl

Po zakończeniu prezentacji planowane jest AfterParty, gdzie uczestnicy swobodnie będą mogli wymienić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, a także porozmawiać na temat problemów z jakimi się do tej pory spotkali w swojej pracy z Joomla!.

... a na sobotnie spotkanie zaprasza wszystkich serdecznie - Sebastian Dajnowiec, gorący orędownik :-) Joomla ... i to nie tylko w Szczecinie ...