Wydarzenia

/ Nexto najlepszą księgarnią e-booków w Polsce

2013-07-09 12:08:00

< wróć do listy

W najnowszym, lipcowym wydaniu miesięcznika Press ukazał się pierwszy ranking polskich księgarni e-booków. Na szczycie zestawienia pierwsze miejsce piastuje Nexto, wybrane przez grono siedmiu niezależnych ekspertów.

Wszystkie księgarnie były oceniane na podstawie sześciu kryteriów: dostępnych formatów, oferty, łatwości zakupów, serwisu pozakupowego, programu lojalnościowego i promocji oraz aplikacji mobilnej księgarni. Aż w trzech kategoriach Nexto osiągnęło najwyższą notę spośród wszystkich sklepów dzięki m.in. multiformatowi i braku DRM-ów, przyjemnej obsłudze procesu zamówienia oraz przyznawania Klientom punktów za każdy zakup. Doceniona została także aplikacja mobilna Nexto Reader, która ma „najbardziej rozbudowany ekosystem aplikacji”.

Jest to dla nas wielki zaszczyt przewodzić w tym zestawieniu.  – mówi Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu NetPress Digital – To pokazuje, że praca jaką wkładamy w rozwój Nexto jest doceniana, a proponowane przez nas rozwiązania podobają się nie tylko Klientom, ale także ekspertom rynkowym. Wiemy, że jeszcze wiele możemy zrobić i nie poddamy się dopóki nie uda nam się zaspokoić potrzeb wszystkich naszych Klientów!

W rankingu znalazło się 15 księgarni sprzedających e-booki m.in. Woblink, eBookpoint.pl, Legimi czy Virtualo.