Wydarzenia

/ Mobile Product Catalog firmy Hicron – pierwsza polska aplikacja już dostępna na SAP Store

2013-09-16 14:54:00

< wróć do listy

Firma Hicron, międzynarodowy integrator systemów informatycznych, na początku lipca uzyskała certyfikację SAP dla aplikacji Mobile Product Catalog. Dzięki temu, produkt zaprojektowany z myślą o sprzedawcach B2B, jako pierwsza polska aplikacja, jest dostępny na oficjalnej platformie dystrybucyjnej SAP – SAP Store.

Mobile Product Catalog to bogata w funkcjonalności aplikacja mobilna, powstała z myślą o osobach pracujących w sprzedaży w sektorze B2B. Dzięki niej handlowcy uzyskują stały dostęp do katalogów produktów firmy, które mogą prezentować na urządzeniu mobilnym podczas spotkania z klientem. To jedno z najlepszych rozwiązań mobilnych tego typu, co potwierdza przyznany certyfikat SAP. Zdobycie certyfikatu oznacza też, że aplikacja Mobile Product Catalog może być sprzedawana za pośrednictwem SAP Store.

Fakt, że nasza aplikacja będzie pierwszym polskim produktem mobilnym sprzedawanym na oficjalnej platformie dystrybucyjnej SAP, to dla nas ogromne wyróżnienie, a także potwierdzenie dobrze obranej drogi. Nasza wizja mobilnej przyszłości powoli zaczyna się urzeczywistniać – z naszych obserwacji wynika, że coraz więcej firm korzysta z technologii mobilnych. Wyodrębnienie z naszych struktur działu Enterprise Mobility było więc naturalną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na tego typu rozwiązania – mówi Szymon Włochowicz, lider zespołu Enterprise Mobility w firmie Hicron.

Zaprojektowana przez Hicron aplikacja Mobile Product Catalog to propozycja dla przedsiębiorstw, którym zależy na osiągnięciu statusu nowoczesnej firmy, przy jednoczesnym wzroście wydajności procesów biznesowych w dziale sprzedaży. Aplikacja, dzięki pełnej integracji informacji katalogu z systemem SAP pozwala szybko pozyskać najświeższe dane, a tym samym oferować klientom produkty o najbardziej aktualnych parametrach. Można zatem zapomnieć o drukowanych, stale dezaktualizujących się broszurach czy katalogach i wykorzystać potencjał drzemiący w nowych urządzeniach. Interaktywna prezentacja, wzbogacona o gigabajty plików multimedialnych, tj. zdjęcia, filmiki i inne materiały powiązane, robi wrażenie na klientach i umożliwia tworzenie ofert dopasowanych do jego potrzeb w czasie rzeczywistym.

Aplikacja Mobile Product Catalog jest już dostępna na oficjalnej platformie dystrybucyjnej SAP. SAP Store to jedyny sklep z aplikacjami biznesowymi, udostępniony przez dostawcę oprogramowania. W SAP Store dostępne są aplikacje przekazane przez SAP i aplikacje certyfikowane przygotowane przez szerokie środowisko partnerów SAP.