Wydarzenia

/ Lutowy Netcamp już dziś!

2014-02-27 08:12:00

< wróć do listy

Spotkanie odbędzie się w Hormon Cafe przy ul. Monte Cassino 6 w Szczecinie. Szczegóły na stronie organizatorów http://www.netcamp.pl/2014/02/netcamp-e-commerce-juz-27-lutego/ . Organizatorzy przygotowali kolejne ciekawe prelekcje i wystąpienia - program spotkania:

1. Potencjał API w e-commerce - Przemek Basiak, IAI

Prezentacji pokaże jak API podnosi wartość usługi, która je udostępnia a często jest niezbędne do jego istnienia, zwłaszcza w e-commerce. Zobaczymy też jak można wykorzystać API do rozwijania i tworzenia własnych produktów. Przemysław Banasiak udowodni, że API nie jest takie straszne jak je malują.

2. Jak odzyskać domenę i chronić markę w e-biznesie – Rafał Malujda

Nazwa domeny internetowej, będąca nazwą firmy lub produktu, ma kluczowe znaczenie w e-biznesie. Od strony technicznej łatwo ją zarejestrować, jednak wiele wysiłku należy włożyć aby ją odzyskać lub obronić się przed jej przejęciem. Nie można zapomnieć także o tym, że nazwa domeny funkcjonuje obok innych form zabezpieczenia nazw, współtworząc szerszy system prawnej ochrony. Rafał Malujda opowie o procedurach w zakresie sporów domenowych, oraz o innych formach prawnych zabezpieczenia nazwy firmy i produktu w e-biznesie.

3. Marketing Automation w praktyce – jak zacząć i czego się spodziewać? – Tomasz Kryk, Sendingo/Divante

 Marketing Automation to ostatnio bardzo modny trend w działaniach email marketingowych, warto jednak zastanowić się kiedy warto zainwestować w działania MA i od których zacząć. Tomasz Kryk pokaże w prezentacji ciekawe przykłady i wybrane case studies.