Wydarzenia

/ Kto liczy się w walce o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce?

2013-12-18 08:57:00

< wróć do listy

Etap wojewódzki Plebiscytu Miast w ramach akcji „Świeć Się z ENERGĄ” wkracza w decydującą fazę. Pozostały tylko dwa tygodnie głosowania na najpiękniejsze świąteczne iluminacje w szesnastu regionach w Polsce. Wszystko zależy od mieszkańców i sympatyków, którzy swoje głosy oddawać mogą na swiecsie.pl oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. W corocznej zabawie na prowadzeniu jest Bielsko-Biała, tuż za nią Szczecin i Rzeszów. Czołowej trójce po piętach depczą Gdynia i Bartoszyce. Na zwycięzców czekają tytuły oraz wartościowe nagrody w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o łącznej wartości ponad 25 tys. zł. Prezenty trafią do domów dziecka lub na inne, wybrane cele społeczne.

szczecin.jpg

W dwuetapowym plebiscycie akcji „Świeć Się z ENERGĄ”, na podstawie przesłanych przez urzędy miast zdjęć przystrojonych choinek, ulic, placów czy rynków, internauci wybierają miasta z najpiękniejszymi iluminacjami świątecznymi 2013 roku! Wyniki wciąż nie są przesądzone, a każdy głos się liczy. Wystarczy wejść na serwis konkursowy www.SwiecSie.pl lub oddać swój głos za pomocą aplikacji na serwisach społecznościowych: www.facebook.com/swiecsie oraz www.nk.pl/#aplikacje/plebiscyt-miast.

Zwycięzców z poszczególnych województw poznamy już 3 stycznia 2014 roku, jednak będzie to tylko przedsmak finałowych emocji. Spośród laureatów szesnastu regionów Polski internauci do 12 stycznia 2014 r. wyłonią ogólnopolskiego zwycięzcę i zdobywcę tytułu oraz nagrody głównej.