Wydarzenia

/ Jak nowe technologie wpływają na życie mężczyzny ...

2013-06-25 14:40:00

W Polsce obecnie 25% telefonów stanowią smartfony. Według tegorocznego raportu Generation Mobile przeciętny użytkownik to zazwyczaj mężczyzna, a zdecydowana większość (93%) „smartfonowców”  korzysta z  aplikacji (raport IAB 2013). Współczesny mężczyzna nie rozstaje się ze swoim smartfonem i korzysta z aplikacji, które ułatwiają codzienne życie, zarówno zawodowe jak i osobiste. Idealnie sprawdza się bezpłatna aplikacja mobilna Panorama Firm, która służy do wyszukiwania w pobliżu miejsc, produktów oraz usług.

Współczesny mężczyzna, a nowe technologie

Nowoczesny mężczyzna, prowadząc intensywny tryb życia, nie rozstaje się ze swoim smartfonem, który przestał spełniać wyłącznie funkcję komunikacyjną. Stał się narzędziem codziennego użytku, które pomaga w pracy, w domu czy w aktywnym spędzaniu czasu wolnego. Chętnie też korzysta z możliwości, jakie dają mu aplikacje mobilne. Jaka zatem powinna być idealna aplikacja, która sprosta wszystkim męskim oczekiwaniom? Z pewnością: szybka, kompleksowa w zastosowaniu, funkcjonalna, lekka, dająca mozliwość zaplanowania dnia, czasu wolnego, a także przydatna i dostosowana do trybu życia.

Korzyści z aplikacji mobilnych

Aktywni mężczyźni z pewnością docenią bezpłatną aplikację mobilną Panorama Firm. Jej atuty mogą zweryfikować, wykorzystując lokalne wyszukiwanie informacji. Przemieszczając się w różne miejsca w mieście, łatwo znajdą w pobliżu bankomat, restaurację czy stację paliw. Doskonale również sprawdza się w nowym otoczeniu, podczas zakupów w innym mieście czy podróży służbowej. Wystarczy wpisać w okno wyszukiwania czego szukamy, a aplikacja pokieruje nas w pierwszej kolejności do punktów położnych w naszej okolicy, rozszerzając wyniki w zależności od potrzeb.

W aplikacji znajdują się również najczęściej poszukiwane kategorie, takie jak sport czy zdrowie. Dodatkowo istnieje możliwość integracji z serwisem Facebook i sprawdzenia na mapie, gdzie w okolicy ostatnio „meldowali się” nasi znajomi, co  pozwala zorganizować szybkie spotkanie. 

Aplikacja pozwala również zaplanować trasy dojazdu, zarówno w mieście jak i na dalsze wyprawy. Łatwe wyznaczanie trasy aplikacji Panorama Firm na  szybkich mapach mobilnych, docenią kierowcy nie lubiący tradycyjnych nawigacji samochodowych.

Twórcy zadbali również o sferę zawodową. W aplikacji znajduje się największa baza firm działających na polskim rynku. Łatwo można znaleźć partnera handlowego czy dostawcę konkretnych produktów  i usług.

Wizerunek i styl życia nowoczesnego mężczyzny ewoluuje. Nadal jest głową rodziny, realizuje się zawodowo, jest fanem gadżetów, nie dziwi jednak już kiedy używa kremu, opiekuje się dzieckiem, uprawia jogging czy dba o zdrowie. Dlatego dedykowane mobilne wyszukiwarki, takie jak lokalna panoramafirm.pl są doskonałym rozwiązaniem zdecydowanie ułatwiającym codzienne życie.

żródło Eniro Polska Sp.z o.o.