Wydarzenia

/ Budownictwo.pl wzbogacony o wzory umów dla sektora budowlanego

2013-10-05 01:58:00

< wróć do listy

W zakładce dokumenty dostępne są wzory umów, wniosków i innych pism formalnych dla rynku budowlanego.

Wprowadzone zmiany to kolejny krok w kierunku świadczenia kompleksowych usług w zakresie łączenia kupujących i sprzedających.

60 wzorów dokumentów dostępne jest w trzech najczęściej używanych formatach: PDF, DOC i ODT. Każdy użytkownik może je swobodnie modyfikować i edytować według własnych potrzeb. Wybór przygotowanych dokumentów został oparty o dokładną analizę potrzeb użytkowników portalu Budownictwo.pl oraz najczęściej wyszukiwanych w Internecie wzorów dokumentów. Wszystkie wzory dokumentów pod względem merytorycznym zostały przygotowane przez dyplomowanego prawnika.

„Naszym celem jest osiągnięcie synergii pomiędzy różnymi usługami świadczonymi w ramach serwisu Budownictwo.pl. Użytkownik poszukujący firmy jest zainteresowany również wzorem umowy, którą musi zawrzeć ze znalezioną w naszym serwisie firmą. Z drugiej strony użytkownik szukający wzoru umowy poszukuje firmy, z którą tę umowę podpisze. Dajemy inwestorowi kompletne zaplecze w postaci bazy firm i dokumentów niezbędnych do zawarcia współpracy z firmą znalezioną na portalu Budownictwo.pl” – tak zmiany na portalu budownictwo.pl tłumaczy Marcin Gajewski, Kierownik ds. Produktu.

Portal Budownictwo.pl to rzetelne źródło informacji dla odbiorców biznesowych, zainteresowanych ofertami lokalnych firm, ich produktów, usług oraz lokalizacją. Największa w Polsce i nieustannie aktualizowana baza pozwala na znalezienie ofert zarówno z branży budowlanej, jak również pokrewnych.

Celem Eniro Polska jest dalsze rozszerzanie bazy wzorów dokumentów o kolejne branże związane z budownictwem, aby udostępnić użytkownikowi jak najwięcej informacji związanych z branżą budowlaną i sektorami pokrewnymi.