Wydarzenia

/ Archiwum serwisu Allegro.pl

2013-07-23 17:04:00

< wróć do listy

Użytkownicy Allegro mogą korzystać z archiwum.allegro.pl. Serwis umożliwia bezpłatnie przeglądanie zakończonych ofert z Allegro.pl oraz znalezienie podobnych przedmiotów wśród aktualnie wystawionych. Dzięki temu w prosty sposób można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów.

Ruszył serwis z archiwalnymi ofertami z serwisu Allegro. Archiwum daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami o zakończonych ofertach, takimi  jak: nazwa, zdjęcia, opis produktu oraz cena zakupu. Archiwum jest podzielone na kategorie w taki sam sposób jak Allegro.pl, dzięki temu przeglądanie serwisu jest bardzo intuicyjne. Oferty można również błyskawicznie odnaleźć za pomocą wyszukiwarki – wystarczy wpisać nazwę przedmiotu, numer oferty lub login sprzedającego.
- Archiwum powstało z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy chcieliby z oficjalnego źródła pozyskać informacje o zakończonych ofertach – mówi Radosław Górka, kierownik Marketingu Online. Archiwum jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących wiedzy o interesujących ich produktach, które np. nie są już dostępne na Allegro. Natomiast dzięki trafnym odesłaniom do aktualnych ofert na Allegro, serwis jest z kolei świetnym narzędziem dla osób, które chciałyby kupić produkt podobny do zarchiwizowanego – dodaje Górka.

Do archiwum trafiają wyłącznie starannie wyselekcjonowane oferty, oznaczone prestiżowym wyróżnieniem Standard Allegro. Baza archiwum jest systematycznie powiększana, codziennie przenoszonych jest do niej ponad 1,2 miliona ofert. Obecnie baza obejmuje około 11 mln zakończonych ofert, ale już wkrótce udostępnione zostaną oferty od czerwca 2012 roku.